Office: 048/412 31 32 partneri: Vilis.sk – vymáhanie pohľadávok Gunforyou.sk – nesmrtiace zbrane

logo S.G.S. Safe Group Slovakia

Strelecká príprava

Kúpiť si zbraň a vedieť ju používať, sú dve rozdielne veci. Zbraň neschováte do vrecka tak jednoducho ako kľúče od bytu, nemôžete s ňou manipulovať bez základných zručností a taktiež si vyžaduje starostlivosť, bez ktorej nebude slúžiť na požadovaný účel. Ponúkame vám kurz streleckej prípravy, informácie z prvej ruky, vďaka ktorým budete pánom svojej zbrane vy.

Strelecká príprava od A po Z

Kurz streleckej prípravy je určený pre začiatočníkov. Po jeho absolvovaní budete vedieť bezpečne a efektívne zaobchádzať so strelnou zbraňou, či už v bežných alebo stresových situáciách, a vysvetlíme vám ich konštrukciu. Kurzy sa realizujú z krátkych guľových zbraní, dlhých guľových zbraní, ako aj z brokových zbraní. 

Každému vyhovuje iný typ strelnej zbrane

Antonio Banderas s guľometom v kufri od gitary vyzerá výborne, ale vy nie ste akčný hrdina z amerického filmu. Poradíme vám pri výbere ideálnej zbrane, s ktorou budete ľahko zaobchádzať a splní požadovaný účel. Môžete nám veriť, ušetríte nielen peniaze, ale aj veľa nepríjemných problémov.

Bez zbrojného pasu zbraň legálne nevyužijete

Za dlhé roky praxe môžeme potvrdiť, že získať zbrojný pas nie je vždy také jednoduché, ako sa môže zdať. Legislatívu ovládame, takže vás pripravíme na skúšky pre získanie zbrojného preukazu a vysvetlíme krok za krokom, ako postupovať.

Bonus navyše - nesmrtiace zbrane

Počuli ste o nesmrtiacich zbraniach? Sú to zbrane, ktoré v porovnaní s bežnými vynikajú vysokou bezpečnosťou a vysokým účinkom. Prezradíme len to, že si ich budete môcť vyskúšať. Ostatné na kurze streleckej prípravy.

Kurz streleckej prípravy je dobrá investícia. Získate informácie, ktoré vám nepovedia v obchode, nenájdete ich na internete a učiť sa na vlastných chybách pri používané strelnej zbrane môže byť veľmi nebezpečné a drahé. Keď budete odchádzať od nás, zbraň vám bude hovoriť pane.

banner Chcem pracovať v SBS

banner hotline SBS

symbol certifikáty osvedčeniaLicencia na prevádzkovanie strážnej služby Licencia na prevádzkovanie strážnej služby Licencia na prevádzkovanie detektívnej služby Licencia na prevádzkovanie odbornej prípravy a poradenstva Osvedčenie o udelení akreditácie na vykonávanie odbornej prípravy Osvedčenie o pridelení kódu výrobcu/dodávateľa NCAGE 4144M Osvedčenie o pridelení kódu výrobcu/dodávateľa NCAGE 4145M Potvrdenie o priemyselnej bezpečnosti podnikateľa

banner JPX Jet Protector

Kontaktujte nás

S.G.S. – SAFE GROUP SLOVAKIA s.r.o.
Bezpečnostná služba S.G.S.
Nad Plážou 7
974 01 Banská Bystrica
safegroup@safegroup.sk

Ochrana osobných údajov

2013 S.G.S. - SAFE GROUP SLOVAKIA, s.r.o.