Bezpečnostné poradenstvo

Bezpečnostný audit a plán ochrany – 1. krok k ochrane osôb a majetku

Vypracujeme pre vašu spoločnosť bezpečnostný audit a plán ochrany. Ich obsahom budú postupy a riešenia pre vybudovanie systému ochrany. Svojej spoločnosti ušetríte nemalé finančné prostriedky nehovoriac o vysokej efektivite, ktorá je postavená na našich dlhoročných skúsenostiach v tejto oblasti. Pre každý objekt je takýto audit jedinečný a zostáva vašim duševným vlastníctvom. Môžete ho využiť pri budovaní vlastného systému ochrany, alebo pri jednaní s poisťovňami ako argument pre úpravu výšky poistného.

Reorganizácia existujúcej ochrany

Rozšírenou voľbou veľkých podnikov je zakladanie vlastnej ochrany. Toto na prvý pohľad ekonomické riešenie často krát zavedie zriaďovateľa do slepej uličky, pretože jeho hlavnou prioritou by malo byť riadenie vlastnej komerčnej činnosti. Odvracaním pozornosti na organizovanie vlastnej ochrany si často krát uberá viac prostriedkov a času ako sa na prvý pohľad zdá.

Ak ste spoločnosť, ktorá dospela do situácie, že je pre vás divízia vlastnej ochrany neefektívna, ponúkame vám reorganizáciu a zefektívnenie existujúcej vlastnej ochrany a prípadné prebratie zamestnancov a pokračovanie v ochrane pod hlavičkou profesionálnej bezpečnostnej služby.

Naše služby využijú aj fyzické osoby

Bezpečnostné poradenstvo môže využiť aj fyzická osoba, ktorá má obmedzený zdroj finančných prostriedkov ale nechce zanedbať ochranu majetku, seba alebo vlastnej rodiny. Získaním vhodných informácií sa zorientujete v problematike, ktoré môžete vhodne využiť v praxi.

Vytvárame priestor bezpečia a istoty

Poradíme pri ochrana osôb a majetku, pri monitorovaní zamestnancov. Tieto činnosti nám môžete zveriť s maximálnou dôverou. Došlo k úniku dôležitých informácii a chcete mať istotu, že pracovný priestor patrí len vám? Máte podozrenie, že vás niekto odpočúva? Vyhľadáme ploštice a postaráme sa o vyčistenie miestností.

Pracujeme profesionálne o čom svedčí aj fakt, že ako štvrtá spoločnosť na Slovensku sme získali potvrdenie o priemyselnej bezpečnosti pre stupeň utajenia dôverné.

Zabezpečovacie systémy

Poradíme vám nielen pri vybudovaní systému ochrany ale aj pri technickom zabezpečení. Rovnako ako sme nároční k sebe, tak sme nároční aj ku našim partnerom v oblasti zabezpečovacích systémov. Spolupracujeme len s najlepšími.

Ak platí, že informácie majú cenu zlata, potom v oblasti ochrany osôb a majetku je profesionálne bezpečnostné poradenstvo alfou a omegou života úspešnej firmy alebo fyzickej osoby.

Máte záujem o bezpečnostné poradenstvo?