Termovízna a nočná technika

PARD 

Výrobky značky PARD sú vyrábané čínskou spoločnosťou Shenzhen Pard Technology Limited, ktorá je jedným z popredných výrobcov techniky pre nočné videnie a termovíziu určenej pre bezpečnostné zložky, poľovníckych nadšencov, pozorovateľov prírody a nočnej krajiny.

Vyvinuli známy produkt série nočného videnia Pard NV007 a NV008. Ich vysoká kvalita s nízkou cenou ich preslávila po celom svete. Prednosťou týchto výrobkov je jednoduchá obsluha, malé rozmery, nízka váha a dostupné výkonné nabíjacie batérie.

Produkty značky PARD patria na našom trhu k víťazom v pomere cena a kvalita. Spoločnosť PARD TECH má svoju európsku distribučnú sieť. Servis produktov a záručné opravy sú vybavované v štandardnom režime a k spokojnosti zákazníkov.

PULSAR

Výrobky značky PULSAR sú vyrábané Litovskou spoločnosťou YUKON ADVANCED OPTICS WORLDWIDE.

Je to prémiová značka na trhu s nočnou technikou.  Profesionálna rada optických a elektro optických zariadení s vylepšenou funkčnosťou pre skúsených používateľov a špecialistov v rôznych oblastiach: poľovníctvo, pozorovanie a výskum zvierat za nepriaznivých atmosférických podmienok, nočné a termálne fotografovanie a video, vyhľadávanie a záchrana. 

Výhodou týchto produktov je jednoduchá konektivita s externými počítačovými zariadeniami a pripojenie na internet prostredníctvom aplikácie pre Android a iOS. Výrobky značky PULSAR sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania a použitím vysokokvalitných technológií vo svojich zariadeniach. PULSAR je celosvetovo rozšírená značka so stabilnou distribučnou sieťou a servisom.

YUKON

Spoločnosť Yukon Advanced Optics Worldwide je v súčasnosti jedným z najväčších vývojárov a výrobcov pozorovacích optických prístrojov pre amatérske a profesionálne použitie. Táto Litovská spoločnosť má vo svojom výrobnom programe širokú škálu denných a nočných optických a elektro optických prístrojov pre prieskumníkov, lovcov, rybárov a nadšencov prírody.

Zariadenia Yukon sa vyznačujú štíhlym dizajnom a kvalitným spracovaním. Ide o cenovo dostupnejšiu triedu, ktorá kladie dôraz na užívateľský komfort. Prednosťou značky YUKON je jednoduché ovládanie, napájanie AA batériami pri elektro optických prístrojoch,  jednoduché ovládanie a veľké spektrum doplnkov. Celosvetová distribučná sieť je zárukou širokej dostupnosti produktov na trhu a kvalitného zákazníckeho servisu.

Máte záujem o termovíznu a nočnú techniku?